Blijf op de hoogte

Nieuws & Acties

Nieuws & Acties

BusinessCom en Barracuda houden exclusief Partner Event in Blijdorp

BusinessCom en Barracuda houden exclusief Partner Event in Blijdorp

Op donderdag 19 juni 2025 vindt het Cybersecurity Partner Event van BusinessCom plaats in de indrukwekkende Haaienzaal van Diergaarde Blijdorp, Rotterdam: Zet je Tanden in Cybersecurity – LIVE. Dit exclusieve event, georganiseerd door BusinessCom en Barracuda, is speciaal bedoeld voor MSP’s en business partners die hun kennis en strategie op het gebied van cybersecurity naar een hoger niveau willen tillen.

Een inspirerende en inhoudelijke cybersecurity-dag
Tijdens dit live-evenement worden deelnemers meegenomen in de nieuwste security-trends en marktontwikkelingen. De experts van Barracuda en BusinessCom delen waardevolle inzichten en geven praktische handvatten om cybersecurity commercieel en strategisch beter te benutten. In een unieke setting, omringd door haaien, barracuda’s en schildpadden, krijgen bezoekers een diepgaand overzicht van de nieuwste oplossingen en strategieën binnen cybersecurity.

Wat kun je verwachten?

Het programma biedt een combinatie van kennis, inspiratie en netwerkmogelijkheden. Belangrijke onderdelen zijn:
• De nieuwste security-trends, marktcijfers en voorspellingen
• Barracuda Portfolio Update met speciale aandacht voor Managed XDR
• Selling Cybersecurity: de do’s en don’ts voor commercieel succes
• Partner Awards: wie worden de cybersecurity-champions van het jaar?
• Netwerkmogelijkheden onder het genot van een uitgebreide lunch en afsluitende borrel
• Gratis toegang tot Diergaarde Blijdorp

Sprekers

Een reeks gerenommeerde sprekers deelt hun expertise en visie:
• Pieter van Eldonk (BusinessCom)
• Derc van Mierlo (BusinessCom)
• Raynaud Schokkenbroek (Barracuda)
• Mick Martens (Barracuda)
• Judah van Wees (Barracuda)

Waarom mag je dit event niet missen?

• Een inhoudelijk sterk en inspirerend programma
• Netwerkmogelijkheden met andere cybersecurity-professionals
• Een unieke locatie met spectaculair uitzicht op het Atlantische Zeebassin
• Gratis toegang tot Diergaarde Blijdorp

Praktische informatie
• 12.30 – 13.30 uur: Inloop & Lunchbuffet
• 13.30 – 16.15 uur: Inhoudelijk programma
• 16.15 – 17.30 uur: Netwerkborrel

Meld je nu aan

Wil jij je tanden zetten in cybersecurity en de volgende stap zetten in jouw business? Mis deze kans niet en meld je vandaag nog aan voor dit exclusieve event in Diergaarde Blijdorp. Dat kan via deze link.


Meer weten?

Stel uw vraag via de button of bel naar +31 413 72 42 00